Jdi na obsah Jdi na menu
 


Salon Brno

22. 7. 2008

Květen

Pomalu, ale jistě, budujeme salon v Brně na ulici Husovická.

Když jsme se do tohoto projektu pouštěli, neměli jsme ani tušení, jaká dlouhá cesta nás čeká. Peripetie s úřady, připojení energií apod. nám zabírají spoustu času a sil, ale nevzdáváme se, ačkoliv den otevření je stále trochu v nedohlednu.

Nabízíme alespoň pár fotografií, jak to vypadalo, když jsme salon viděli poprvé.....

Další pokrok v budování - 4.6. bude, konečně, zapojena elektřina a voda!!! Momentálně se pracuje na omítkách a dovybavení mycího místa pro pejsky. :-)

18.6.2008

Elektřina funguje, voda taky!!! A teď jsou na řadě omítky a kachličky..... Zase jsme o kousek blíž našemu snu. Všem svým přízmivcům a zákazníkům moc děkujeme za trpělivost.

14.7.2008

Ostříhán první pejsek v brněnském salonu!!! Děkujeme manželům Nezvalovým, http://web.telecom.cz/vitnezval/,  za důvěru a trpělivost :-)

16.7.2008

Salon se rozjíždí.... Psí slečny Britney Silver Radan Bohemia  (http://www.moravia-shabratta.estranky.cz/) a Blažena Unno Jezvé (http://www.pudlblazena.estranky.cz/) vyzkoušely chod salonu. Paničky byly nadšené, psí slečny nikoliv... Arnošt a Baltazar se skvěle zabydleli a nedočkavě vyhlížejí další zákazníky!

 

Náhledy fotografií ze složky Salon Brno....